Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapezpieczenie na pierwszy raz - dobre?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-22, 20:48   #13
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Zapezpieczenie na pierwszy raz - dobre?

ja na pierwszy raz stosowałam prezerwatywa+ globulka+dni niepłodne. Może dla kogoś to za dużo zabezpieczeń itd. ale ja wole dmuchać na zimne, czy jak to tam się mówi. Po prostu chciałam czerpać przyjemność ze zbliżenia, a nie się stresowac.
Co do globulek, to powiem juz to kolejny raz, ale mnie bardzo milo zaskoczyly, dlatego nie ma co dziewczynie odradzac, bo kazdy organizm reaguje inaczej. W polaczeniu z prezerwatywa sa dobrym srodkiem antykoncepcyjnym, wiec uwazam AUTORKI, ŻE POWINNAS ICH SPRUBOWAC i nie zniechecac sie opiniami Wizazanek, badz innymi opisanymi w internecie.
By może będziesz jedną z tych (tak jak ja),którym nie będa one przeszkadzac. Stosuje poloczenie gumka+globulka od jakiegos czasu i w ogole nie narzekam... Może i sie pienią, ale bez przesady, moim zdaniem akurat to dodatkowo nawilza, a wiec raczej dziala na korzysc. Co do pieczenie- no tutaj równiez muszę powiedziec, że nic takiego miejsca nie miało ani za pierwszym razem, ani za żadnym kolejnym...

Także może nie odradzajmy dziewczynie tylko i wyłącznie na podstawie naszych odczuc
Takie jest moje zdanie.
Ja Cie do globulek namawiac nie będę.
Po prostu mówie, że są odpowiednie ze wzgledu na skutecznosc (w polaczeniu z prezerwatywa).
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując