Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-12, 14:58   #666
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
jak ja bym nałożyła samą farbę bez rozjaśniania to by mi wyszło miedziane jedynie mi po palette XXL wychodziło żółto, ale to w anglii było, a aktualnie mieszkam już w polsce no i doopa :/ poza tym to jest pewnie i tak coś pomiędzy farbą a rozjaśniaczem

rozjaśniacz + farba co miesiąc mi się jakoś nie widzi, tym bardziej, że dziwną sytuację moja siostra miała ostatnio
rozjaśniam jej odrosty tak co 2 miesiące, a końcówki pomimo tego, że były rozjaniane 3 razy (z ciemnej czerwieni) są ok, a robiłam jej ostatnio odrosty i te odrosty jej się popaliły (trzymała 45 minut) i teraz jej się guma zrobiła na tych włosach przy głowie i nie wiemy czemu, bo nigdy się tak nie zdarzyło żeby odrosty zniszczyło tak migiem
no ja miałam sredni blond, w słońcu prawie jasny, myslałam,że szarawy, ale okazało się,że nie... no i rozjaśniacza nie chcę, bo nie chcę spalić włosów. mam nadzieję,że wystarczy teraz tylko farbowanie odrostów, bo nie chcę miec gumy...

btw pisząc BIAŁE mam na myśli taki kolor, nie popiel, nie srebrny jak u niektórych z was, a taką czystą biel... często widze w miescie takie dziewczyny, czyli to jest możliwe...

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 22:01
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując