Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-08, 20:07   #14
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Cytat:
Napisane przez agniesia225 Pokaż wiadomość
hej ma do was pytanie... znam chloapaka (Marka) praktycznie od urodzenia... ma siostre z ktora tez bardzo dobrze sie znam... niestety oni mieszkaja w innym miescie, ale przyjezdzaja do babci na wakacje czy jakies swieta.. kiedys bardzo duzo spedzalismy ze soba czasu... niestety teraz nasze kontakty sie jakos oziebily... nawet nie mowi mi czesc... wiem, ze on jest niesmialym chlopakiem.. a pytanie moje jest takie czy ja mu sie podobam??? zauwazylam bardoz duzo razy jak na mnie spoglada, gdy nasze spojrzenia sie spotkaja to zaraz odwraca wzrok jakby tylko tak sie spojrzal...
ich babcia jest moja sasiadka wiec przez plot wszystko widac. ostatnio poszlam grac z siosta w pilke i jego babcia kosila trawe.. i wydaje mi sie, ze specjalnie przyeszedl pomoc babci z koszeniu zeby mnie widziec.. bo potem poszedl kosic gdzies gdzie mnie nie widzial i od razu oddal babci...
wiem, ze to glupie troche, ale nie jestem dobra w przekazywaniu tresci poprzez pisanie
bardzo was prosze o odpowiedz co o tym sadzicie???
ależ niekulturalny z niego mężczyzna
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując