Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-08, 11:05   #1001
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

niestety w nocy nie mogłam spać - i to totalnie do 5 ... potem niby pospałam do 11 i wstałam jak zombi ... Ciężko w tym stanie brać się za prace umysłową To już druga noc zarwana - pierwsza zrozumiałe wypiłam wino, położyłam się koło 21 to i obudziłam się o 3,4 i nie mogłam zasnać ... Ale wczoraj byłam gzeczna

Musze wziać sie za wysyłanie cv - ktoś jeszcze szuka pracy ? ogolnie? Może rzucimy sobie wyzwanie żeby chociaż jedną wysłać codziennie ? bo w Pl chyba też głównie idzie to przez neta ? O ile pamiętam - dawno w ojczyźnie pracy nie szukałam ... Potrzebuje mobilizacji ... i przespanej nocy

mój problem z bezsennościa oznacza też że około 4 wsunęłam kromke chleba z kurczakiem i żółtym serem ... Nawet nie z głodu tylko z nudów i frustracji ... Ale chyba moge to liczyć jako pierwsze śniadanie ?

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Carla23 a najlepsze jest to że mam okres i nie ćwicze (od 22 grudnia nie ćwicze ) .... To drugie po częsci wynika z pierwszgo po części z lenistwa, ale trochę też postanowiłamwziąć przykład z kwiatuszka skupić się na diecie, troche zlecieć a cwiczenia no troche odłożyc ...

O ile pamiętacie przed swiętami ćwiczyłam twardo z miesiąc codziennie po godzinie i efekty były takie sobie nie mówie że wcale nie będe ale poprostu stawiam na dietę
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora