Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-08, 14:36   #1019
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

JoannaXL
a mi pierwszy raz w życiu omlet wyszedł taki piękny jak jeszcze nie byłam na diecie to nie jadałam też jakoś zbyt często, ale zwykle jak smażyłam to się jajecznica robiła...bo składników brałam "na oko" a wczorajszy omlet bajlando mogłam fotę strzelić i wstawić ja robiłam tylko z szyneczką i smażyłam na dwóch łyżeczkach oleju rzepakowego. ale następnym razem jak będę robić, spróbuję usmażyć bez tłuszczu, bo na teflonie chyba się nic nie stanie?
A tak w ogóle to tłuszcze też są potrzebne na diecie, także nie strońmy od masełka i oleju Oczywiście w rozsądnych ilościach Ja np. z margaryny do pieczywa nie umiem zrezygnować, bo jedzenie suchego chleba z obkładem byłoby dla mnie najgorszą męczarnią. a z kolei, ja nigdy nie smarowałam grubo masłem czy margaryną, także nie miałam problemu z ograniczeniem tego mojego minimum do jeszcze większego minimum Także cieniuteńka warstwa margaryny u mnie na pieczywie zawsze jest.
A co do ćwiczeń...Naprawdę nie dawałaś rady z Mel B? To co ja mam powiedzieć, 113 kg żywego mięcha?
Dziś robię sobie dzień wolny, bo mnie wszystko boli i chyba się przeforsowałam.

A muszę Wam powiedzieć, że byłam dziś u rodzinki z mamą. Jak mnie kuzynka i ciocia zobaczyły to myślałam, że zemdleją... Widocznie jednak widać że schudłam, jak ktoś mnie długo nie widział Bo domownicy zapewne inaczej to widzą (tak jak i ja) bo widzą mnie na co dzień. Koleżanka ze szkoły, z którą się nie widziałam ładnych 9 miesięcy napisała mi wlaśnie, że widziała moje zdjęcia na fejsie i mnie nie poznała
Kurde, zaczynam czuć sie obco wśród swoich
Ale jest mi bardzo miło, że ktoś widzi, że się staram. I o daje mi jeszcze większą motywację
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora