Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sylwia tez zarazona:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-22, 21:49   #2
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Sylwia tez zarazona:)

Witaj wśród pozytywnie zarażonych
Pierwsza deseczka jest bardzo frapująca - że na gruszkach jest krak dwuskładnikowy to widać i muszę przyznać, że jak są to Twoje początki to bardzo ładnie Ci wyszedł Ale nie mogę dojść, co to za krak poza? Na jednoskładnikowego nie wygląda z daleka przypomina mi Crackle Medium Stamperii (ale to też krak dwuskładnikowy). Motyw z gruszkami wyszedł Ci bardzo bardzo ładnie, spękania są naturalne i gruchy naprawdę wyglądają na stare. Mniej mi pasuje ta druga faktura, to znaczy myślę, że jest jej troszkę za dużo. A może dałabym tutaj mniej tego miedzianego koloru, ale to kwestia gustu. Sama faktura jest świetna, połączenie tych dwóch spękań jest też bardzo ciekawe. Bardzo ładnie wygląda ten spękany kawałek oddarty z farby w lewej dolnej części. Generalnie deseczka bardzo ciekawa i ogromne za pomysł i bardzo dokładne wykonanie. Muszę przyznać, że jest niezwykle oryginalna
Słoik żółty bardzo starannie wykonany. Jedyna uwaga jaką mam to żebyś wydzierała motywy. Przyglądając się dokładnie pracy widać, że wycięłaś z serwetki motywy a powinnaś je wydrzeć, wtedy łatwiej wtapiają się w tło. Ale podejrzewam, że w rzeczywistości tego nie będzie widać, natomiast fotografia wyciąga takie rzeczy. Udało Ci się bardzo ładnie dobrać kolor słoiczka do koloru tła motywów i dobrze zgubiłaś granicę pomiędzy motywem a tłem, chociaż jak napisałam w przypadku wydarcia motywu byłoby to przejście bardziej naturalne.
Słoiczek córki też niczego sobie, młodzieżowy motyw ładnie wtopiony, nawet specjalnie nie widać problemów z przyklejeniem serwetki więc duże dla młodzieży
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]


Edytowane przez Pupil
Czas edycji: 2010-01-22 o 22:04
Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując