Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkcje weselne na dużą skale - co o tym sądzicie? Da się?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-22, 22:21   #6
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Produkcje weselne na dużą skale - co o tym sądzicie? Da się?

Tak dokładnie Polska to nie Ameryka Amerykanie mają taką mentalność żeby wszystko robić, hucznie z pompą, tak żeby wszyscy widzieli i słyszeli - wyszedł nam wszystkim ten ich konsumpcjonizm i zasada "zastaw się a postaw się" tak, że niedługo ludzie nie będa mieć za co żyć, a nie wymyślać sobie Bóg wie jakie reportaże ślubne
Poza tym wyż demograficzny lat 80tych kończy się, więc branża ślubna nie będzie mogła tak windować cen jak do tej pory i mam nadzieję, ze brzydko mówiąc wszyscy zdążyli się już "nachapać" , bo za 5 lat nastanie posucha i to wtedy oni wszyscy będą dwoić się i troić żeby ktoś ich "zatrudnił".

Nie wiem jakie Pan reportaże oglądał że większość wydaje się Panu jak z lat 90tych - ja widziałam te z lat 90tych i te obecne - różnica jest kolosalna!

Głębia obrazu fajna sprawa jak ktoś jest fanatykiem obrazu i dźwięku, hd itd - sorry, ale głębia obrazu mnie nie nakarmi i nie mam zamiaru wydać kilku tysięcy na coś takiego, musiałabym chyba mocno walnąć się w główkę
Trochę pokrytykowałam, ale uważam że w skali tego co się dzieje na rynku, taki interes jest tzw. "dobrem luksusowym", a wiadomo, że one w czasach recesji raczej się nie sprawdzają - prosze mieć to na uwadze, bo najprawdopodobniej cięższe czasy dopiero nadejdą
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując