Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkcje weselne na dużą skale - co o tym sądzicie? Da się?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 10:00   #20
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Produkcje weselne na dużą skale - co o tym sądzicie? Da się?

Cytat:
Napisane przez Maestroo Pokaż wiadomość
Nie krytykuję. Przepraszam jeżeli odebrałaś moje słowa inaczej. Ciekawy jestem tylko efektu tej pracy Jeżeli to możliwe to podeślij jakiś namiar do tych ludzi. Chętnie obejrzałbym sobie ich demo. Czy to po przez stronę www czy jakiś inny sposób.
A moja rada dotyczyła tylko nośnika surowego materiału. Na DVD jest kompresja materiału i nie ma się full HD. To tylko tyle.
Życzę udanej uroczystości i niezapomnianej zabawy.
Przepraszam Cię jeżeli poczułaś się urażona.
OK! No tak, surówka nei będzie w HD, ale mnei na surowym materiale nei zależy, choc każdy mi mówi, że mam go brac. Dla mnei liczy sie efektkońcowy, a na montażu i tak będę (bo muszę meic na wszystko wpływ, a jak jest taka możliwoś to czemu nei skorzystac).

Cytat:
Napisane przez Maestroo Pokaż wiadomość
Przemyślałem cały ten temat od dechy do dechy i chyba się zdecyduję na rozkręcenie niewielkiej działalności. Cennik będzie elastyczny na każdą kieszeń Problem ceny sprzętu już się rozwiązał. Znalazłem dojście do wypożyczalni drogich zabawek za niewielką cenę To pozwoli mi wyjść na swoje i zmontować coś czegoś wstydzić się nie będę przez długi czas.
Za jednym razem będę robił to co mnie fascynuję oraz dawał przyjemność innym.
Niedługo mam nadzieję że będę mógł się pochwalić osiągnięciami.
Dziękuję za pomoc i Wasze opinie.
To chyba będzie dobre rozwiązanie.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując