Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-06, 20:31   #3092
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Nadają się do twarzy bo nie przesuszają to i do ciała będa świetne.

Zaskoczył mnie kremik Mango& C face którego dzisiaj miałam okazję użyć dzięki wspólnym zakupom z Aljaką
Wchłonął się do matu i ma bardzo suptelny zapach,za kilka dni zdam recenzje bo zapowiada się obiecująco.
szkoda tylko, że masło shea tam wpakowali
Ale chętnie poczytam o nim więcej, bo moja mama kompletnie niewrażliwa na zapychanie i shea jej nie straszne
Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
Kasiu na węcha mogę Ci powiedzieć, że to Rice&Sushi, które otrzymałam troszkę śmierdzi
hm...jak mniej niż mydło z Blushe to jestem w stanie znieść
Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Siedze po cichu na forum i czytam. I musze powiedziec, ze to straszne, co wyczyniacie. Ledwo zlozylam zamowienie( doslownie przed chwileczka) w EGM, a tu o odzywce do rzes czytam. Jakos slepa jestem, gdy przegladam oferty....
A tak odnosnie mydelek-dziewczyny-myjecie nimi twarz czy cialo?
to zależy - rhassoul, sushi&rice, peelingujące i inne tylko do twarzy
Waniliowe, mango, goat milk - do ciała
Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ja dziś dostałam z zamówienia bogo u aljaki rhassoul i z waszego wcześniejszego opisu mam wrażenie że mam pierwszą wersję bo kamforą czuć jakby a nie trawą cytrynową jak to w drugiej wersji które miałam od Ciebie no chyba, że przeszło zapachem apricot & honey i taką mieszankę czuć na opakowaniu
wcale bym się nie zdziwiła, jakby jednak znowu wersja nr 1 była w obrocie.. ale mieszają....
jak już kiedyś napisałam - zakupy w EGM to loteria, właściwie nigdy nie mamy pewności, co dostaniemy
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując