Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-07, 19:06   #3099
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
A moglabys cos wiecej o tym szamponie napisac? Bo ja nie toleruje wiekszosci szamponow dostepnych na rynku, obecnie uzywam Szampon Paula's Choice i nawet jest ok. A odzywka? Szukam czegos nieobciazajacego wlosow, bez silikonow i ulatwiajacego rozczesywanie-mam wlosy za ramiona.
A więc: zależy mi na tym by szampon był dość naturalny. Z EGM mówią, że tak jest, pisałam do nich maila z prośbą o podanie składu, jednak jeszcze odpowiedzi nie dostałam (może ktoś wcześniej próbował się tego dowiedzieć i zna skład?) W przeciwieństwie do wielu innych ziołowych/aptecznych szamponów nie plącze mi włosów i nie robi z nich siana. Konsystencja wodnista, trochę trzeba się gimnastykować, żeby z butelki nic się nie wylało Nie jestem pewna czy jest dobry dla mega wrażliwców - dużo tych wyciągów, dość mocny zapach (marcepanowy, mi bardzo pasuje). Raczej nie obciąża.

Zaznaczam że bardzo krótko go używam, niedawno przyszedł, a to moje takie wstępne spostrzeżenia. Ale jest tu chyba więcej osób, które mogą się na temat tego szamponu wiarygodniej wypowiedzieć

Zapomniałam o odżywce - to bardziej kompozycja olejów niż odżywka. Niewiele mogę o niej powiedzieć, użyłam dopiero 1 raz. Szczerze mówiąc drugi raz chyba jej nie wezmę, mocno obciąża włosy, a w olejowaniu jestem zaprawiona
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie

Edytowane przez gajkin
Czas edycji: 2010-04-07 o 19:09
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując