Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka fryzura do sukni POMÓŻCIE
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 14:23   #12
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Jaka fryzura do sukni POMÓŻCIE

Cytat:
Napisane przez xxxKiNiUsxxx Pokaż wiadomość
W załączeniu przesyłam zdjęcia buty mam na 5cm obcasie czyli troszke wyzsze i kolczyki inne ale cos w tym stylu, delikatne, choc chcialam wieksze, zeby ladnie bylo widac ale nie znalazlam nic interesujacego wiec wzielam to a suknia i owszem slicznie wyglada, ale przede wszystkim czuje sie w niej znakomicie jestem w ciazy i juz mam brzuszek ale nawet go nie widac za bardzo jak sie patrzy od przodu :P (ja sie tam zreszta nie przejmuje zeby nie bylo widac). No a bukiecik bede miala cos w tym stylu
Wszystko b. ładne
Ja chcę buty na wyższym obcasie, bo mój TŻ jest bardzo wysoki. I chyba chcę peep toe Biżuterię chcę srebrną z kryształami, a bukiet z cantadesek najchętniej fioletowych... więc właściwie moja koncepcja jest całkiem inna niż Twoja... Aha, nie chcę też welonu, tylko kwiat we włosy

Ja też czuję się w niej świetnie i ja co prawda w ciąży nie jestem, ale mam tu i ówdzie za dużo...więc mam nadzieję, że suknia to ukryje.
Mam też nadzieję, że nie wyskoczą mi zaraz przed ślubem jakieś niespodzianki na plecach, bo dekolt na plecach ma głęboki
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując