Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka fryzura do sukni POMÓŻCIE
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-20, 12:05   #20
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Jaka fryzura do sukni POMÓŻCIE

Cytat:
Napisane przez xxxKiNiUsxxx Pokaż wiadomość
Mam zdjęcia sukni co prawda woda z tyłu pojdzie jeszcze ciut niżej ale efekt widać (tylko, że teraz bardziej przypomina to kaptur :P) jak już mówiłam jestem w ciąży (6 mc) a brzucha prawie nie widać poślę Wam też zdj paznokci
Pozdrawiam

To jest suknia szyta ze zdjęcia?
Nie zrozum mnie źle, podoba mi się, pięknie na Tobie leży, ale jednak do oryginału Pronovias (który zresztą jest zadziwiająco podobny do Chablis Manuela Moty ) trochę brakuje.
Bałam się takiego efektu, więc jednak zdecydowałam się (mimo jej chorej ceny) na oryginalną suknię z salonu.

Cytat:
A mnie się wydaje, że fryzurę wybiera się do buzi a nie sukni
To też prawda, ale w przypadku akurat tej sukni, długie włosy, nawet jeśli KiNiu byłoby w nich rewelacyjnie, absolutnie nie pasują. Zasłonią plecy, a tu chodzi o wyeksponowanie ciekawego dekoltu. Zdecydowanie pasuje tu fryz nr 1, także gładki koczek, można też bardziej dosadnie nawiązać do stylu greckiego - załączniki.

Do wielgachnej bezy nie pasuje "afro" a`la wczesna Cher, etc.

Zgadzam się z Elinką, paznokcie nie wyglądają dobrze, jestem kompletnym laikiem, ale od razu się rzuca w oczy, że białe "uśmieszki" są zdecydowanie za szerokie, poza tym tipsy wyglądają jakby się ku górze zaginały, kształt też jakiś dziwny Wejdź na forum o Paznokciach, tam Ci doradzą manicure i pewnie dobrą specjalistkę od niego.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2010-05-20 o 12:08
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując