Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pryszcze i blizny, czerwone ślady - chłopak
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-04, 17:25   #1
bemo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 91

Pryszcze i blizny, czerwone ślady - chłopak


od gimnazjum walcze z tym (jestem w 3 technikum), pryszcze mi wychodza same z siebie (jestem obecnie na diecie wiec nie jem za duzo tlustego, w ogole slodyczy ani kolorowych napojow, ograniczam cukier sol itd) wiec w czym lezy problem? postaram sie opisac jaka mam cere - pelno tych czarnych kropek na nosie i troche przy nosie na policzkach (kupilem ostatnio jakis zel under 20 i tonik sciagajacy - wydaje mi sie ze na to pomaga) ale codziennie mi wychodza jakies nowe pryszcze, wczesniej wyciskalem ale ze zaczely sie robic blizny (ktorych obecnie mam na prawde duzo) to juz ich nie wyciskam, czasem oczywiscie zdaza mi sie przetrzec reka twarz po wfie albo recznikiem no to on SAM sie wycisnie ... ogolnie twarz myje czesto, jest ona bardzo przetluszczona juz ok godzine po umyciu tym zelem i zrobieniu tonikiem najwiecej na nosie i czole. pryszcze mi wychodza najwiecej na brodzie i lewej stronie twarzy + czolo. czerwone slady po tym tez mam (nie liczac blizn ktorych na skroniach ejst najwiecej)... co moze na to pomoc? planuje kupic INSIDE prebiotine na noc ale nie dostalem w 3 aptekach, musze zamowic na allegro.
czekam na odpowiedz pozdrawiam

dodam jeszcze, ze jak nie wyciskam pryszczy to zostaja one na bardzo dlugo na twarzy i robia sie ciemno czerwone

Edytowane przez bemo
Czas edycji: 2010-10-04 o 17:31
bemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując