Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-10, 09:59   #3270
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Witajcie Wojowniczki!
Nadal jestem z Wami! Czytam, podziwiam i myślę, że jestem silna. Nie farbuję od 16 października. Zakupiłam vitakę kokosową oraz Dabur Amla jasmine- olejek do jasnych włosów. Mam zamiar wcierać codziennie wieczorem na całą noc. Zobaczymy... Moim celem jest zejście z jasnego blondu do moich miodowych polskich kolorów. Je*** te farbowanie. Zauważyłam, że to dla mnie ostatni dzwonek. Włosy jeszcze są w dobrym stanie, ale myślę, że kwestia roku dwóch z farbowaniem i miałabym KU KU na główce. Dlatego powrót do naturalnych w tym momencie jest jak najbardziej dobry. Nie jest to dla mnie taka łatwa decyzja, gdyż w jasnych wyglądam jak anioł, chłopak też mnie woli w tym jaśniejszym wydaniu. Ale nie dbam o to- już się pogodził z tym, że do ślubu czyli pewnie tak za ok 2 lata pójdę w naturalach...

Dziewczyny bardzo Was proszę o wsparcie Napiszcie co sądzicie o moim kolorze... Chodzi mi po głowie szamponetka joanny perłowy blond, aby przyciemnić te jasne włosy i ujednolicić kolor... Czy warto, ktoś używał joanny perłowy blond na jasne włosy w celu przyciemnienia?????? Bardzo proszę o radę bądź wybicie mi tego pomysłu z główki!!!!!

Wstawiam fotki. Pierwsza fota to mój naturalny na całej długości kolor i właśnie do niego zmierzam.

3mam za Was kciuki i odezwę się niebawem
naturalki są super
a co do szamponetki to perłowy blond na 100% nie przyciemni Ci włosów, on tylko może Ci nadać lekki połysk (no chyba, że miałabyś białe włosy, to mógłby dojść perłowy refleks). Bardziej bym Ci poleciła naturalny blond, nie przyciemnia dużo, ale różnica w kolorze jest jednak zauważalna. No i nie zapominaj, że pare myć i koloru nie ma, u mnie jak miałam jasne włosy to 1-2 mycia i nie było śladu, także zastanów się czy napewno opłaca Ci się jej używać, bo to raczej szamponetki np. na wyjście gdzie chcesz ujednolicić czy zmienić kolor, bo 'nie wypada' pojawić się z odrostami...

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u fryzjer, żeby podciąć sobie końce na których zostało jeszcze trochę farby Wrzucam zdjęcie
cudowne
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora