Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Katherine,Piarkardi -real foto i informacje-wątek uzupełniający-czytaj pierwszy post!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-05, 20:14   #6
joaa
Zakorzenienie
 
Avatar joaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 403
GG do joaa
Dot.: Katherine,Piarkardi -real foto i informacje-wątek uzupełniający-czytaj pierwszy

Miałam wrzucić na zamówieniowy, ale skoro został specjalnie stworzony ten, to wklejam tu
Zamówienie z Katherine, a właściwie dwa

1.
a) wisior ze szkiełkiem - w pracy się nim zachwycają, ale: od strony ciała szkiełko jest przyklejone do kawałka metalu (wolałabym żeby było samo), łańcuszek dość krótki i dość tandetny )
b) I <3 NY - beznadziejny łańcuszek, ale wisiorek sam w sobie jest uroczy łańcuszek też jest krótki, ale przy tego typu wisiorze to wskazane
2. kobaltowe kolczyki - słabej jakości, tj. wyglądają na tanie; serduszka od spodu też podklejone metalem ale tak właściwie to wyglądają nieźle wkrętka jest dość spora, średnica niemal 1cm(!)
3. i 4. pierścionki
a) kapelusz - jest piękny regulowany, nie powinno się z nim nic stać, nic oderwać
b) z białymi (kremowymi) oczkami - rozczarował mnie, jakoś "słabo" wygląda w rzeczywistości; nieregulowany
5. bransoletka z zielonymi oczkami - identyczna jak na zdjęciu katalogowym; przy czym otoczka szkiełka to nie "brylanciki", tylko wypukłości z metalu Uwaga - jest bardzo wąska! ma moim nadgarstku nie jest naciągnięta, ale ja je mam naprawdę drobne
6. i 7. bransoletka z przywieszkami - śliczna, naprawdę dużo lepiej się prezentuje na żywo, zwłaszcza jej duży łańcuch ładnie wygląda przywieszki też całkiem porządne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0198.jpg (33,4 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0201.jpg (31,9 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0206.jpg (25,2 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0207.jpg (22,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1751.jpg.thumb_170x170.jpg (29,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0203.jpg (34,4 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0208.jpg (18,7 KB, 123 załadowań)
__________________
bad decisions make good stories


volleyhead z loży >ŁONA FAJT?!<



If you're going crazy just grab me and take me
I'd follow you down, down, down... anywhere, anywhere

joaa jest offline Zgłoś do moderatora