Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 18:10   #1940
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 60
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez guia Pokaż wiadomość
A ja stałam się posiadaczką Gosha nr11 porcelain. Czy szczęśliwą? Po trosze. Ładny kolor, konsystencja (tylko trochę szybko zastyga), krycie może być. Ale kurcze, on wcale nie jest taki jasny Jest najjaśniejszy ze znanych mi, jednak to jeszcze nie to.
O to jestem w szoku:P Ja wyglądam w nim masakrycznie blaaado. Ostatnio jak zrobili mi zdjęcie z kumpelą, która jest też blada, to byłam w szoku!!! Miałam normalnie odcień cery jak ściana He he he.
Pamiętam, jak na wakacjach miały ze mnie wszystkie polewę, bo nie dość że smarowałam się kremem Erisa faktor 69, to i tak czułam, że się opalę i przykrywałam się ręcznikiem :P Nie żebym miała jakiegoś świra, ale może cżłowieka szlag trafić, jak koleżanki zamiast ruszyć gdzieś dupę, to leżą plackiem na pomoście. Jak na złość
Ala przetrwałam i jestem dumna Fajnie móc się porównywać do tych spalonych panienek Moja koleżanka ma generalnie ciemną karnację i mocno się wtedy opaliła, to fajnie się nas porównywało.
Co prawda ludzie myślą, że mam świra i nie zgadzają się ze mną co do wyższości bladości nad solarium (nawet te z jasną karnacją), ale pogadamy za 20 lat
Myślę, że nikt nie powienien sie wstydzić swojej bladości. Jeśli ktoś teog nie akceptuje, to jest poprostu debilem, tym bardziej jeśli to wytyka. Numer ze zdjęciem z jednego z postów poprostu mnie rozwalił. Ale chyba nie można zbyt wiele wymagać od ludzi...
W końcu nie każdy jest tak inteligentny jak my

Pozdrawiam
__________________


gosiatana jest offline Zgłoś do moderatora