Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uda- depilacja?! golić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-21, 18:23   #19
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Uda- depilacja?! golić?

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
moja rada jest taka ze jesli chcesz depilowac da, to najlepszym rozwiazanie bedzie wosk
Depilator moze i usunie na dluzej i nie beda po nim wloski ciemniejsze, ale powoduje Cellulit, albo zmiany podskorne ktore wygladaja fatalnie, ja mam takie na łydkach bo łydki juz od 4 lat depiluje depilatorem.
Jesli bedziesz golic to wlos beda coraz ciemniejsze i twarde.
Wosk nie powoduje cellulitu a włoski usuwa na dłużej.
Poza tym warto pamietac o masażu szorstka rekawiczka codziennie pod prysznicem, zapobiega(moze nie w 100%) wrastaniu włosków pod skórę. A dodatkowo zapobiega powstawaniu cellulitu, aby uzyskac wiecej informacji na ten temat poszukaj na forum, była juz tutaj o tym mowa.


a to o depilatorze to skąd wytrzaśnięte? moja mama depiluje nogi depilatorem od ponad 10 lat i dobrze się mają i jej łydki, i uda, samopoczucie też dobre
ja natomiast nie znoszę mieć nieogolonych nóg, więc odkąd tylko zaczęłam je depilować, robię to "po całości" parę pierwszych razy używałam depilatora, teraz stwierdzam, że to za bardzo boli i golę "jednorazówkami". nie odnotowałam zgrubień czy przyciemnienia włosków a nawet przeciwnie, rzadsze i bardziej... wątłe?
aha, jeszcze a`propos wosku - użyłam go raz i odrosły mi szybciej niż po jednorazówce. powtórzyłam zabieg i to samo. dziękuję za taki interes.

Edytowane przez pudelkonakredki
Czas edycji: 2011-08-21 o 18:25
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując