Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Katherine,Piarkardi -real foto i informacje-wątek uzupełniający-czytaj pierwszy post!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 13:36   #16
joaa
Zakorzenienie
 
Avatar joaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 403
GG do joaa
Dot.: Katherine,Piarkardi -real foto i informacje-wątek uzupełniający-czytaj pierwszy

ciąg dalszy Katherine

1. czarne serduszka - dokładnie takie, jak na zdjęciu i takie, jak się spodziewałam nie są duże, nie są za małe
2. pastelowe różyczki - na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach, leciutkie, dziewczęce, urocze
3. fioletowe kokardki - niczym się nie różnią od tego, co pokazują na zdjęciu katalogowym
4. czerwone róże - też bardzo fajne, nie są bardzo duże, szerokość ok. 2cm, też bardzo efektowne; zatopione w metalu w kolorze złotym
5. łapki - jak dla mnie strasznie, strasznie duże, każda z rąk ma około 1,5cm... w ogóle myślałam, że powinny być cztery i że się gdzieś jedna zapodziała ^^
6. bransoletki - jak na zdjęciach, choć zaskoczył mnie fakt, że mimo iż bransy są srebrne, to zawieszki mają w kolorze złota
zielone korale - dużo ładniejsze na żywo, materiał, który je otula, jest bardzo delikatny i przyjemny
7. kokarda - jak na zdjęciach , regulowana
"kulka" - w całości z metalu, regulowana
8. pszczoła - jak widać, są dwa czarne pasy, zamiast jednego morelowego, ale to dla mnie żaden problem; złoto bardziej żółte niż w katalogu; regulowana
9. gitarra - na mnie dobra, zatem jest bardzo wąska wykonanie takie sobie, trochę rozczarowało mnie pudło... ale w sumie jest identyczny, jak na stronie. może tylko gryf mam trochę bardziej szary... bo chyba nie jest z metalu
10. okrągły - ładniejszy na żywo, jak widać, rysunek na "oczku" jest troszkę inny niż w katalogu; regulowany
róże - identyczne, jak na stronie; liście są ze szkiełek, kwiaty malowane, pierścionek regulowany

the end
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0257.jpg (22,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0258.jpg (23,6 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0259.jpg (24,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0260.jpg (22,8 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0261.jpg (21,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0262.jpg (44,1 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0265.jpg (39,1 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0268.jpg (29,1 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0269.jpg (28,4 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0270.jpg (33,6 KB, 117 załadowań)
__________________
bad decisions make good stories


volleyhead z loży >ŁONA FAJT?!<



If you're going crazy just grab me and take me
I'd follow you down, down, down... anywhere, anywhere

joaa jest offline Zgłoś do moderatora