Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-27, 20:29   #3737
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Czeko śliczny masz kolor włosków chłodny taki : a góra wyrówna się
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ładny masz kolor, taki naturalny sie zrobil, szarosc sie zmyla...trzymam kciuki za to c12.
ja farbuje dzis wieczor lub jutro
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czeko nie jest zlez czasem wyrowna sie
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

bardzo ładny kolorek super


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

bardzo ladne wloski, wygladaja na zdrowiutkie
:
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

ładne włoski ta szarość juz się wypłukała a góra się wyrówna z czasem tak jak piszesz

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hej hej

zrobiłam włoski!!!! wellaton 12/1 to moja miłość może nawet WNM?


Czeko-coraz ładniejszy kolorek c12 Ci służy

a co do botków na koturnie i z kożuszkiem to aż się śmiać zaczełam jak zaczełyscie o nich, bo ja tez co chwile je widze
wysyp kożuszkow normalnie!
nawet mama do mnie, że fajne takie botki widziała a ja "pewnie z kożuszkiem" a ona, ze tak, to ja podziękowałam nie bede klonem 3/4 ulicy

ok dodaje jedną fotke, bo tylko na tyle bateria mi pozwoliła a teraz już mam złe światło ale w sumie wyszło jak poprzednio
Ślicznie wyszły ! Kurcze no widze ze teraz szał na Wellaton
No i włoski dziękują Niestety poszukiwania c12 w toku Pytałam sie babki wRossie to mówiła że wogóle w dostawie nie dostaja tego odcienia
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Czeko takie rekawiczki to ja nosze codziennie w pracy i w sumie nic się nie dzieje tylko mam strasznie suche ręce i kremu do nich używam z 5 razy dziennie

Bunny no my żele tylko te durexowe używaliśmy i chyba jeden z Unimila a gumki to albo klasyczne durexy albo te czarne unimile. A jakieś żele polecasz?
[B]
Ale masz niebieskie czy te białe rękawiczki? Bo te niebieskie są właśnie dla osób które pracują ciągle w rękawiczkach,są łagodniejsze dla skóry. A te białe to zwykłe, typowe latexowe. Jak ktos jest uczulony to też sie poleca nosić te niebieskie

Ja żel zDurexa miałam jeden i to jest tragedia...wysycha tak szybko że co 5 minut bym musiała aplikowac...
Niebieski z Unimila albo ten rozgrzewający bodajże czarna albo ciemnobrązowa buteleczka są bardzo fajne
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
princeska z zeli moge polecic niebieskiego unimila albo ky- apteczny.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bylam z nim godzine wychodze regularnie i nie zdazylam tylko wejsc do chaty nawet smyczy nie zdjelam a on nalal i za minute nasraldobrze ze tam gdzie moglam zmyc oczywiscie zostal juz ukarany
A to psotnik

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
HALO!!! gdzie się podziały wszystkie blond panie?

czeko kupiłaś farbę?

ja się zastanawiam nad tym wellatonem , ale jakos nie mam przekonania po ostatnim razie jak koleston wyszedł mi żółty to się zaczynam wszystkiego bać (chodzi o farby do włosów)
Nie ma Jeszcze w Leclercu sprawdze ale to w weekend bo mi nie po drodze
No i w Rossie mi powiedziano ze jak narazie nie dostaja tego odcienia.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora