Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podskórne krostki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-05, 17:23   #2
_Talla_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7
Dot.: Podskórne krostki

mam dokladnie to samo, myslalam ze to przez podkład, zmieniłam go i przez moze 5dni bylo dobrze, a tu znow wysyp na prawym policzku i tylko na tym.. strefa T, broda, i prawe policzko czyściutkie tylko ta prawa strona, sadze ze sa to zaskorniki zamkniete , widac je najbardziej pod światło kiedy podejdę do okna z lusterkiem.. strasznie mnie to denerwuje , kiedys mialam cos podobnego bylam u dermatologa przepisała mi Epiduo i zagoiło mi sie ladnie, potem znow to dostalam tego wysypy przepisano mi Metronidazol Jelfa tez cos tam pomoglo ale za jakis czas znowu zobaczylam ze cos niedobrego dzieje sie z moja cera kupilam znow Epiduo -nie pomoglo wypalil mi twarz wygladałm jeszcze gorzej, Metronidazol-smiech na sali nic nie pomogl ale tez nie pogorszyl. Dostalam Skinoren w sumie radzil sobie niezle ale sadze ze przez podklad robilam bledne kolo teraz skonczyl mi sie Skinoren a z racji ze jest bardzo drogi (50zł) postanowilam zainwestowac w Acne Derm.. (uzywalam tez Zinerytu ale nie widzialam specjalnej poprawy chyba po nim tez mialam niezly wysyp..) nie wiem juz co mam tez robic czasem jest dobrze jak ostatnio bylam juz taka szczesliwa a teraz znow to samo.. prawe policzko tragedia.. mozna zgłupiec przez to wszystko..
_Talla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując