Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-08, 10:02   #4244
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Dokladnie oleje to nie retinoidy. jedynie co to trzeba dbac o dobre natluszczenie/nawilzenie skory i wtedy zmarszczki pojawiaja sie pozniej i sa plytsze. jak skora przesuszona to niestety... zmarszczki beda sie pojawiac, az wkoncu sie utrwala.

ja poki co wieczorem uzywam pod oczy mojej shea-sahne co to sobie umieszalam z shea i oleju jojoba. Klade to na wilgotna skore, ale pod oczami to sie to az za dobrze wchlania, wiec jeszcze ciupke ciapne na sucha skore. Jest fajnie i sie zastanawiam czy domagac sie od chlopa pod choinke balsamu pod oczy Dr. hauschka. Uwielbialam go kiedys, pieknie mi skore natluszczal, ze nawet najmniejsze bruzdki byly wygladzone. Sentyment jest i hctenie po latach bym znow pouzywala, chodzby po to zeby zobaczyc czy nadal tak swietnie by zadzialal, teraz by mial tez wieksze pole do popisu, albo i nie ;o) Tylko ze te 21€ to ja moglabym w polprodukty zainwestowac . Mam wplanach ukrecic sobie mleczko do demakijzau do wrazliwej cery, prosty szampon do wrazliwej skory glowy( moze wkoncu mialabym spokoj ), chce umerdac wlasne massagebar i oliwke do ciala, ale nie mam wystarczajacej ilosci skladnikow w domu, wiec najrozsadniej bylo by zrobic duze zamowienie w sklepie dla mieszaczy i zamiast 21€ na kremik wydalabym 50 albo i wiecej i moglabym mieszac i mieszac, wyszlo by taniej niz kupowanie gotowcow w sklepie, ktore to przez dodatek olejkow eterycznych nie do konca mi pasuja.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora