Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-23, 16:00   #2131
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Blind Pokaż wiadomość
oj,namieszalam teraz mam wspomniany rudawy kolor widoczny na zdjęciu z pierwszego posta a na drugim zdjęciu jest pokazany mój naturalny kolor przed przygodami z farbowaniem [do takiego chcę wrócić i takie na zywo są odrosty] . Tyle że ten rudawy (aktualny) ma 2 odcienie ( chodzi mi o to ze mam 3 warstwy : mój odrost, jakies 5cm jasnego koloru [blond] i reszta jest rudawa) niestety slabiej widoczne na zdjęciu i teraz sama nie wiem jak wykonać tą pigmentację zeby zlapala równo.. nie mam niestety aparatu zeby lepiej oddac kolor
Ok, widze

Jesli calosc chcesz miec ciemniejsza, wybierz wiec farbe N albo 0 po kropce do pigmentacji. Na moje oko poziom 5 lub 6. Potem na to naloz farbe z popiela i fioletem w tym samym kolorze.

Wella (ktora dobrze znam) nie ma farb z popiela i fioletem na tym poziomie, ale poszukaj w Lorealu czy wloskich markach. 21 - po kropce lub 12 - ale sprawdz, bo marki maja czesto wlasne numeracje. Jesli nie ma takiej kombinacji a masz za to 2 rozne farby, jedna z popiela, druga z fioletem, mozesz je zmieszac w stosunku: popiel 2 czesci, a fiolet 1 czesc . Naloz to na calosc.

A pigmentacje naloz na wszystkie jasne partie.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując