Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-24, 15:11   #2140
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mi doradzicie na ten kolor? Wlosy sa po 2 deko gora jasniejsza dol ciemny I co z tym teraz zrobic?
Mozesz dac popielata farbe blond. Poziom 7-10, do woli Bo chyba chcesz iec blond, nie?
Tam, gdzie jasniej - oczko ciemniejsza, a tam gdzie ciemniej - jasniejsza. Wazne, by te po polozeniu farb zatrzec ich granice.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję. Pewnie bez kilku poprawek się nie obejdzie, w końcu mam czarne włosy. Ale ten blond a'la Dorota mi się marzy długi czas, więc będę się starać jak najlepiej do niego dojść.
Jej kolor jest piekny Troche bedziesz dochodzic, ale dojdziesz hih hi .

Nawet jak czlowiek wie, co, jak i kiedy polozyc na wlosy, pewnych rzeczy sie nie przeskoczy. Ja np. zapuszczam wlosy, a mam takie 'prawie' rownej dlugosci zakrywajace uszy. Paskudna fryzura, ale strzyc sie nie bede u fryza, bo znowu dostane brzytwa w okolicy oka i znowu zapuszczanie.
Dlatego sama, mimo ze mam malenkie 'ale' do niektorych pasm swoich wlosow, nie mecze ich, pozwalam odrosnac, a za jakies 5 cm, podetne jasniejsze sine konce i wtedy juz bede bawila sie docelowe odcienie. Na krotkich wlosach do zapuszczania bawic sie nie ma co, bo za mala powierzchnia A wloski wiadomo - rosna 1-1,5 cm miesiecznie. Tego sie specjalnie nie przeskoczy
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując