Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-01, 20:04   #1511
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Wracam znowu z problemem mycia twarzy wodą - przepraszam za zmianę tematu na chwilę. Minerały z AM jednak mi podsuszają skórę cały czas, ale na razie nie chcę z nich rezygnować i wolę najpierw z woda się uporać. na BU szukałam olejków myjących bez użycia wody, ale widziałam, że wszystkie należy dokładnie zmyć wodą. Jakich szukać olejków do oczyszczania twarzy, które ewentualnie na koniec mozna zetrzeć delikatnie chusteczką, a już nie wodą?
A próbowałaś przegotowaną wodę? Ewentualnie pozostaje jakiś hydrolat, woda termalna (jako droższa opcja).

U mnie problemem nie jest woda jako taka (bo jak włażę pod prysznic, to potrafię tam stać długo ), ale połączenie jej z żelem/mydłem. I na razie jest całkiem nieźle, to znaczy nic się nie warzy. Przetłuszcza się dalej, ale w końcu mam cerę tłustą/mieszaną, na cud nie ma co liczyć. Dzisiaj kupiłam jedwabny puder Hauschki. Nie dość że cena zbójecko okrutna, to jeszcze capi też okrutnie. Ale może się sprawdzi jako puder matujący.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-08-01 o 20:10
chimay jest offline Zgłoś do moderatora