Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-07, 15:02   #1523
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
U mnie też tak na początku było, wyglądałam po pewnym czasie jak latarnia Ale przebolałam i dobrze zrobiłam, bo to była tylko przyspieszona reakcja mojej buzi. Możliwe że po prostu cera musiała się przestawić. I teraz po dłuższym stosowaniu, wszystko wraca do normy

EDIT: teraz mi się przypomniało, że w sumie to może też być wina kremu? Bo niektóre kremy w połączeniu z Annabelle tak mają...
ech, to może na jesieni potestuję dłużej, na sam krem... czyli jeszcze krem muszę dobrać jakiś pod toXD ych, wydatki wydatki...
cóż, jak siedzę w pracy cały dzień bez słońca, to minerałki ok, ale jak wyjść na słońce to wolę BB - nie muszę się paprać z dodatkowymi filtrami ani nic.
zostaje nadzieja, że faktycznie przy dłuzszym stosowaniu będzie lepiej. a jakiego kremu Ty używasz i jaki masz rodzaj cery?
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora