Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 08:53   #4228
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez emilinka Pokaż wiadomość
Uwaga - ten kod zadziałał u mnie na produkt przeceniony

Ciekawe, czy zrealizują zamówienie - w tamtym tygodniu zamówiłam coś z oferty wyprzedażowej i dzisiaj zadzwoniła pani z informacją, że "coś nie zadziałało w systemie" i nie moga zarejestrować mojego zamówienia. Zapytałam, czy zamówiony produkt jest dostępny - zapewniała, że tak, że jest dla mnie zarezerwowany. Zgodziłam się, żeby anulowała i wprowadziła zamówienie ponownie - i co, niespodzianka - produktu brak. Miała się zorientować, jak mogą mi to wynagrodzić - cóż, telefon milczy, na stronie produkt niedostępny, to puściłam nowe z podobnym produktem, a w niższej cenie (zależy mi na próbkach wody, ale nie chcę kolejnych płatków ).
Moje mini zamówienie z Sephory dotarło po dwóch tygodniach i dwóch naglących mailach. Jednak firma stanęła na wysokości zadania: nie dość, że przyznali dwa kupony zakupowe o łącznej wartości 35 złotych, to obiecali specjalną przesyłkę z "centrali" jako rekompensatę. Trochę się na nią naczekałam, ale wreszcie zawitał kurier, i w paczce były:
  • zielony dysk złuszczający (Exfoliating face disc)
  • Benefit PORE fessional baza pod makijaż - 7.5 ml
  • próbka pomadki Clarins Rouge Eclat - 1.5 g
  • cień w kredce Make Up Forever Aqua Shadow, odcień 20E - 4 g
  • pianka oczyszczająca Shiseido Ibuki - 30 ml
  • Sisley Skinleya Fond de Teint Lissant Anti-Age podkład odcień 20 soft rose - 2 ml
  • Sisley krem pod oczy i na okolicę ust - 5g / 5ml
  • Sisley kojąca maseczka z lipą - 12 g/10 ml
  • Sisley regenerujący krem z masłem shea - 10 g / 10 ml
  • Sisley Lyslait mleczko do demakijażu - 30 ml
  • Sisley Lotion Tonique aux Fleurs płyn do demakijażu - 30 ml
Wszystko w pudełku prezentowym, w ramach przeprosin za przejścia z zamówieniem o wartości 21.82 (już z przesyłką).
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora