Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-06, 14:10   #2782
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez as1112 Pokaż wiadomość
Witajcie,

Mam dylemat: wybrać laser Mediostar Next, który jest na miejscu w salonie czy Lighy Sheer, który jest wypożyczany przez salon.

Byłam na jednym zabiegu Mediostar i jestem średnio zadowolona z efektów. Kilka włosów wypadło ale wydaje mi się, ze nie jest to nawet 30%. Pani wykonująca zabieg twierdzi, ze zabiegów powinno być 6 a drugi już po 3 tygodniach.

Drugi salon w moim mieście dysponuje Ligt Sheer ale wypożyczanym co 2 miesiace.

Nie wiem co lepsze? Pomóźcie
Właśnie się zastanawiałam czy te mniej niż 30% wypadło czy nie odrosło?
Jeśli po ok. 2 tygodniach po zabiegu na danej partii są jeszcze włosy to albo zabieg był źle zrobiony albo sprzęt był nieskuteczny. Ja bym poszła na LS. Poza tym co to za specjalistka? Po 3 tygodniach od zabiegu nie widać żadnych nowych włosków (przynajmniej u mnie nie było) to co chce depilować?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które robiły zabiegi na Vectusie (chociaż chyba w sumie innych laserów też się tyczy).
Czy po zabiegu lepiej "wychodziły" włoski, które były grubsze i ciemniejsze? Złapałam dzisiaj paznokciem za włoski pod pachą i na łydce i te pierwsze wyciągnęłam zupełnie nic nie czując, a na łydce jakoś nie chcą tak łatwo. I się zastanawiam czy to normalne, czy Pani która mi robiła zabieg coś zrobiła nie tak
Kiedy byłaś na zabiegu? Coś w tym jest, że niektóre włoski dłużej się trzymają. Wiesz, że nie można ich wyciągać? Ale ja też nie mogłam się powstrzymać, za bardzo korciło Poczekaj do tych 2 tygodni, wtedy wszystkie powinny już wyjść, nawet te, które teraz mocniej siedzą.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując