Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-06, 21:47   #2783
Nasirapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Patrycjak_12 Pokaż wiadomość
Poradźcie mi proszę, która opcja będzie lepsza; laser diodowy czy fotoepilacja? Chcę sobie wydepilowac bikini głębokie i nie wiem co wybrać, bo kazdy salon ma inne zdanie Co wy byście wybrały? Prosze o wszelkie + i - .
I jakie miejsce poleciłybyście mi we Wrocławiu ?
Pozdrawiam
ja polecam wylącznie diodowy jest najlepszy. Sprawdzony, a afekt mam już 6 lat! Teraz idę na pachy za pierwszy zabeg jako stałej klientce otrzymałam rabat i będę płacić 80 zł!.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Nasirapoznan Pokaż wiadomość
ja polecam wylącznie diodowy jest najlepszy. Sprawdzony, a afekt mam już 6 lat! Teraz idę na pachy za pierwszy zabeg jako stałej klientce otrzymałam rabat i będę płacić 80 zł!.
xxx MAgda super zadzwon i sobie sprawdż na darmowej konsultacji

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiałam czy te mniej niż 30% wypadło czy nie odrosło?
Jeśli po ok. 2 tygodniach po zabiegu na danej partii są jeszcze włosy to albo zabieg był źle zrobiony albo sprzęt był nieskuteczny. Ja bym poszła na LS. Poza tym co to za specjalistka? Po 3 tygodniach od zabiegu nie widać żadnych nowych włosków (przynajmniej u mnie nie było) to co chce depilować?

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------


Kiedy byłaś na zabiegu? Coś w tym jest, że niektóre włoski dłużej się trzymają. Wiesz, że nie można ich wyciągać? Ale ja też nie mogłam się powstrzymać, za bardzo korciło Poczekaj do tych 2 tygodni, wtedy wszystkie powinny już wyjść, nawet te, które teraz mocniej siedzą.
Ja tez polecam diodowy miałam nogi u Magdy robione i juz 6 lat spokoju. jestem zywa reklamą. Teraz za pachy pierwszy zabieg mam miec w cenie 80 zł. xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-09 o 14:50 Powód: reklama
Nasirapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując