Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-03, 08:54   #4057
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zdecydowanie.
My z Młodą też musiałyśmy wtedy wyglądać komicznie Grzebiąc w pudłach z obłędem w oczach
haha no na pewno
choc powiem Ci, że ja mam jedną taką niewyjaśnioną zagadkę... mam gdzieś ciapnięte na wzorniku flejksy (gdzieś z okresu zamawiania Scale Effect i nfuosi) i teraz żaden do tego nie pasuje czary.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No właśnie nie, ale fakt zalana była chyba podwójnie albo potrójnie topem.. Mam tylko wrażenie, że na jednym ręku sobie kolor z tej taśmy pędzelkiem "zmyłam". Chyba trzeba ostrożniej po niej jeździć albo używać Gel Looka jak przy stemplach.
tzn wiesz, na środku paznokci to tak myślałam, że grubo topem wystarczy, ale na brzegach to nie wiem jak, bo mi one już zaczynały odstawać przy naklejaniu, no i jakoś nie wiem czy na bokach paznokci tak grubo bym lakier nałożyła...
muszę spróbować, ale jakoś tego nie widzę u siebie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dramat.. ale ja ogólnie nie przepadam za kształtem swoich paznokci u nóg tzn. o ile paluch ma spoko kształt, tak pozostałe nie zbyt

no to cukierki ode mnie
na pewno pamiętacie pastelowe skittlesy Anuli (KLIK), to połączenie kolorystyczne tak mi się spodobało, że postanowiłam je zagapić (chociaż niestety nie mam takich samych lakierów, to kolejność kolorystyczna zachowana i odcienie trochę zbliżone) Ania, dzięki za inspirację i motywację do stworzenia swoich własnych, pierwszych skittlesów
taaaaaaaa-daaaah
a to moje na szczęście przeszły metamorfozę i w sumie nie mam im nic do zarzucenia kształtowo, ale za to są wymagające w kwestii pielęgnacji.

wzrusz i to jeszcze Twoje pierwsze skittlesy zainspirowane mną
pięknie wyszło w ogóle jak popatrzyłam na swoje to poza małym faktycznie odcienie baaardzo zbliżone, a lakiery inne zupełnie

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ten mój stempel to już całkiem posłuszeństwa mi odmawia no ale w drodze nowy i mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej
no oby oby, okaże się

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
I pomalowałam Poetic Hues
Właściwie światło takie do duszy , że ledwo te 2 fotki udało mi się zrobić, dłonie jakieś ciemne wyszły, a nic przy fotach nie grzebałam
Tadam
niefajnie, że bolą... ale wyglądają cudnie, nie marudź

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mam mani...

Znów na szybko, i lakier nie daje się sfotografować. giną drobinki i robi się nijaki... Szczególnie te szafirowe rozblaski
świetny ten lakier!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

I ma mani, to przed skróceniem na -598763426 jakby kto pytał.

Jestem tylko zła, że dałam czerwony (ciemno różowy tak na prawdę) lakier do tego wszystkiego.. chyba mnie zaćmiło i zepsuło koncepcję.
super, mani w moim guście
a co do tej czerwieni, mogłaś przecież zaciapać innym kolorem chyba, że Cię oświeciło później całkiem
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora