Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-03, 12:40   #4065
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Bry

piękny jest pazurki bidne, ale i tak ładne
Już nie bolą przynajmniej ale przyrost spod prawego wskaźnika wyłazi

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ja już swoje też obcięłam... teraz to mam zero zera.. po przyroście i po wszystkim co się dało piłowałam.. i kształt mam jak u dziecka

Mam nadzieję, że to nie te powypadkowe, bo wpierdziel dostajesz na dzień dobry!!! Wyglądają przecież świetnie
O kuurde
To po wypadkowe Dramatu nie ma ale króciaki straszne

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51611499]Dziękuje Wam dziewczyny za pochwały mojego stemplowego mani
Nie mam sił cytować Was każdej z osobna
Tak,stempel sprawdza się rewelacyjnie(odpukać)

Aga super u Ciebie wygląda ten lakier dobrze że go mam.[/QUOTE]
O masz, dobrze, że wolne to odpoczniesz

A widziałaś na Insta Color Clubu ile ,,lajków" Twoje mani zebrało ?? Szacun dziewczyno

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ej, Podobał się. Miałam tylko 1 zastrzeżenie


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mam mani...

Znów na szybko, i lakier nie daje się sfotografować. giną drobinki i robi się nijaki... Szczególnie te szafirowe rozblaski

Musicie uwierzyć na słowo, ze w realu jest o wiele ładniejszy...
Kiko. 255
U niej bardziej widać te drobiny- zdjecie butelki
Topożerny nieco
Śliiiiczny jest

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale ładne, bidule trochę, ale odrosną
Już przestały bolec to najważniejsze

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Aga, nie narzekaj na swój przyrost,bo w cztery litery dostaniesz! Jestem na tym wątku dużo dłużej od Ciebie,a płytka mi wcale nie przyrosła i nie przyrośnie. Na czarno-przyrost, na niebiesko-tam gdzie się palec kończy.
Pilar jak to mani zmyję to zobaczysz moje. Faktycznie jest poprawa na kciukach, wskaźnikach i lekka na fakierach. Serdeczne nie ruszyły wcale. Prawy wskaźnik, to jest cała moja płytka, nic na tym ostatnim mani, nie ma wolnego brzegu, teraz nawet przyrost ciut wylazł bo ponadrywałam. Tak samo lewy wskaźnik, prawy fakier i lewy fakier mają wolny brzeg i to sporo, o serdecznych już nie wspomnę Ja wiem, że jak na lata tego mojego obgryzania to te moje paznokcie i tak nieźle wyglądają ale jak patrzę np na paznokcie mojej siostry i mamy to mnie skręca, że przez swoją głupotę takie coś sobie zrobiłam No i niemiłosiernie wnerwia mnie, że wszystko włazi pod paznokcie

Bnusik wrzucam
Urodzinowy prezent dotarł - większość pewnie widziała ale tak mi się podoba, że się chwalę


I torebka, też prezent- Młodej siłą wyrywałam
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora