Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-03, 15:30   #4074
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!



Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Sznurek można wymienić - nie jest na stałe
Ano tak a ja mam jeszcze portfel ogromny, puder, fajeczki , perfumy,dezodorant, skarpetki, majtki- nie pytajcie dlaczego, noszę od lat , notes, telefon, pierdyliard długopisów, chusteczki, lusterko jakieś cukierki, pokruszone herbatniki lakiery- zawsze jestem zdziwiona skąd one się tam wzięły szczotka, szczoteczka do zębów - dobra starczy

o, to fajnie pomyślanie


hahahah, ooo, to ja mam mniejszy zasób dobroci w torebce no i mam nieduży portfel bo takich wielkich nie znoszę, zawsze w oddzielnej kieszonce.
Ja noszę tak: dwie małe kosmetyczki - w jednej zestaw ratunkowy w razie miesiączki a w drugiej - puder, lusterko, kredki do oczu itd., potem mam kalendarz, chusteczki, klucze służbowe i kartę dostępu, kluczyki od auta, gumy do żucia, krem do rąk!!!, chyba jakiś kasztan się tam plącze też, etui od telefonu... i no A czasowo pojawia się ładowarka od telefonu, głośnik przenośny czy coś do żarcia.
Przy czym od razu zaznaczam, że część rzeczy ma swoje miejsca w kieszonkach. Generalnie lubię mieć porządek w torebce - nietypowa ze mnie baba
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą

Edytowane przez Yenotek
Czas edycji: 2015-06-03 o 15:31
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora