Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - aparat cyfrowy - pomoc w wyborze // WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-24, 22:18   #77
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: aparat cyfrowy...

Parametry parametrami ja radze podejść do sprawy praktycznie ... Po prostu idź do sklepu wybeż aparat i pstryknij zdjęcie w trybie Auto. Każdy dobry aparat powinien robic dobre zdjęcia w tym trybie. Drugą rzęczą to pstryknąć pare zdjęć pod rząd żeby sprawdzić jakie aparat ma opóżnienie migawki i jak długo zapisuje zdjęcie. Jest to parametr o którym żadne firmy nie piszą. Żeby potem nie było że chcesz pstrykać kolejne zdjęcie i cos cię trafia bo aparat zapisuje i zapisuje i zapisuje wrrr.
Zwróciłabym uwage czy aparat ma opcje kręcenia filmików i to z dzwiękiem. Niby kamerą się nagrywa filmy, ale nie zawsze można mieć jedno i drugie. A takie krótkie filmiki często oddają klimat chwili, a do tego ludzie nie spodziewają się że ich filmujesz i są naturalni w zachowaniu. No i jeszcze gdzie kupić ... ja jak już wiedziałam co chce kupić poszłam sprawdzic cene w Media-Markcie a potem poszłam obok do sklepu fotograficznego. Powiedziłam panu że chce kupić taki a taki aparat a w markecie obok to mają za taką cene ... pan powiedził mi że ceny samego aparatu nie moze mi obnizyc ale za to karte pamięci i pokrowiec może sprzedac w atrakcyjnej cenie i jeszcze dorzuci 30 odbitek gratis. Sumująć wyszło mi taniej i jeszcze raz mogłam sprawdzić czy dokonałam dobrego wyboru i wytłumaczono mi co jak obsługiwać.
A zakupiłam Kodaka DX7590 jestem z niego bardzo zadowolona (niestety nie wiem ile teraz kosztuje)
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując