Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 10:31   #878
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Czas ucieka zdecydowanie zbyt szybko
Auuuć biedne pazurki a może to przez hybrydę widywałam czasami w sieci zdjęcia, przy których dziewczyny pisały właśnie że to po hybrydach ewentualnie tak jak doczytałam dalej może faktycznie płytka była spiłowana do tego odżywki i dlatego
Tylko jeśli to byłoby przez hybrydę, to myślę, że pojawiłoby się zaraz po ściągnięciu, a nie tydzień po
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
nie wiem, czy spiłowanie płytki mogło to spowodować...
Jednak złamanie czy drastyczne skrócenie na pewno mogło spowodować oderwanie przyrostu.
Całkiem możliwe..
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

Hmm czasem mi się przyrost cofnie-naderwie, bo mój przyrasta do końca opuszka, więc łatwo gdzieś wydłubać itp. A u Ciebie tak naprawdę nie wiadomo co jest przyczyną, może być wszystko. Teraz znowu trąbią o tych uczuleniach na hybrydy, kto wie? może też być tylko od skrócenia. Ja bym na razie obserwowała uważnie no i nic nie kombinowała



z tego co wiem olejek jest wskazany przy onycholizie, ale nie ze względu, że ją leczy, a raczej zapobiega żeby w tych "dziurach" nie przyplątały się inne paskudztwa, bo takie miejsce temu służy. Także tak zapobiegawczo możesz stosować myślę, tylko może rozcieńczaj z czymś.
Spiłowałam te oderwane paznokcie, żeby nie poszło dalej i teraz będę olejować, a na noc właśnie zakrapiam tym olejkiem herbacianym, mam nadzieję, że odżyją!
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;65063736]
Czasami przy krótkich paznokciach też mi się tak stało - potem przyrosło i było wszystko ok [/QUOTE]
Ja spiłowałam to oderwanie, bo nawet bolało mnie przy każdej czynności, jak lekko dotknęłam tego nieprzyrośniętego paznokcia, teraz będę olejować i mam nadzieję, że wrócą do normy..
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując