Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-27, 12:49   #2074
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam prośbę bo w wątku "jak uzyskać taki kolor" nikt mi nie pomógł... Powiedzcie mi proszę jak fryzjerskimi farbami uzyskać taki kolor jak ma ta dziewczyna z bloga?
Mam podobny typ urody , z tym że mam włosy obiecnie w kolorku jasnego brązu ze złotymi pasmami . Jak uzyskać taki efekt (bez tego ombre oczywiście ) kolorystyczny? Dziewczyna pisała że to jej naturalny kolor więc nic z bezpośredniej pomocy dlatego bardzo proszę was o pomoc. W sobotę mam wyjątkową okazję i chciałabym nieco się odmienić. Mam nadzieję że pomożecie

a link do bloga;

http://www.monilefashion.com/
Jak dla mnie to dziewczyna ma poziom 4 i chyba w chłodnym odcieniu.
Zależy też jak jasny masz ten brąz, czy to rzeczywiście jasny brąz (wtedy to poziom 5), czy może jednak ciemny blond (poziom 6).
Najlepiej jakbyś dała jakieś wyraźne zdjęcie włosów w naturalnym świetle.

W każdym razie musisz przyciemnić włosy. Na twoim miejscu spróbowałabym jakiś ciemny poziom 5 z natury (,0 po przecinku lub N) lub ewentualnie poziom 4 (ale tu może wyjść ciemnica), bo jest bezpieczna kolorystycznie.

Piszesz, że masz złote pasma - nie wiem, jak by na nich wyszedł chłodny odcień farby (bo pigment żółty z włosa + niebieski z chłodnej farby mogłyby dać zieleń). Dodatkowo te pasma nadal mogą być jaśniejsze od bazy po farbowaniu, ale aby tego uniknąć to musiałabyś się bawić w wybieranie ich i farbowanie oddzielnie.

Dziewczyny zachwalają tu Kolestona z Welli, np. Weronisia robi 4,0 i wychodzi baaardzo ciemno - kilka stron temu wstawiała zdjęcia - poszukaj.
goldika jest zadowolona z Welli Illuminy 5,0 na wodzie 3%, bo wychodzi jak poziom 4 - zdjęcia kilka stron wstecz.
ifrit bodajże miesza profesjonalną Londę 5,0 z 6,0 i ma ciemne (ale nie pamiętam jaką bazę naturalną ma) - zdjęcia tez gdzieś niedawno wstawione.

Ja sama robiłam Matrix SoColor, ale chociaż farba bardzo ładnie i na długo kryje to wysusza na dłuższą metę. Teraz sama czaję się na Inebryę, bo dziewczyny też chwalą. Tylko ja robię poziomem 5 - chyba stronę czy dwie wcześniej są moje zdjęcia po Matrixie 5AV.

P.S. nie przewidzę jaki dokładnie będzie wynik farbowania u ciebie, bo to tylko rada na ślepo Sama musisz poprzeglądać kolory i zdecydować czy i jak bardzo ryzykujesz
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-27 o 12:50
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora