Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie henną - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 22:33   #4584
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Raczej nie ma powrotu chyba, że się wypłucze...
Dobra, z tym jestem w stanie się pogodzić na rzecz mniej rzucających się w oczy odrostów (ciemny blond przy rudych jednak wygląda niechlujnie, a mniej więcej po dwóch tygodniach już go widać, co mnie niemożebnie irytuje...).

Pytanie za sto punktów. Chciałabym uzyskać mniej więcej, możliwe najdelikatniejszy, chłodny brąz, naturalki mam ciemnoblond, traktowane henną od lat paru. Mam na stanie jakieś 100g henaaryskład: Mehendi leaves (Lawsonia Alba) 36% Maka leaves (Eclipta Alba) 9% Shikakai fruit (Acacia Concinna ) 5% Amla fruit (Phyllanthus Emblica Linn) 5% Methi seed (Trigonalafinum greekum) 5% Narangi Chai (Citrus Aurantium) 5% Neem leaves (Azadirachta Indica ) 5% Kumari leaves (Barbodas Aloe) 5% Japakusum flower (Hibiscus Rosa) 5% Mandoor Powder 4% Behda fruit (Terminalia Belerica) 4% Kapur Kachli stem (Hedychium Spicatum ) 4% Brahmi leaves (Herpestis Monniera) 3% Harde fruit (Terminalia Chebula) 3% Chandan (Santalum Album) 2% Sugandhi Dravya (Q.S.)
W jakiej proporcji powinnam dosypać indygo, ewentualnie amli (o ile jest taka konieczność)?

Na mieszankach się nie znam, ale tyle wiem, że henna dla lepszych efektów powinna swoje odstać, a indygo wręcz przeciwnie, dlatego gotowe mieszanki typu khadi, póki co, odpuszczam.

Pomoże któraś?
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora