Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Kompulsywne życie - codzienność zaburzeń odżywiania"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-01, 20:58   #73
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: JEDZENIE KOMPULSYWNE- dla osób z kompulsem! cze. II ;-)

U osób dorosłych ona nie jest bardzo widoczna, charakteryzuje się wymiotami, biegunką, gorączką, silnym osłabieniem, poceniem się (tak silnym jakby ktoś na Ciebie garnek wody wylał), powiększoną wątrobą, osłabia zwieracze... generalnie rozpier**** organizm... sama ją miałam ale ja byłam jednym przypadkiem na 100 większość ludzi po 10 roku życia czasami przechodzi ją tak jak np. przeziębienie.

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

To choroba zakaźna którą zaraża się przez ślinę z tym, że nie musisz kogoś całować by to mieć, napić się po kimś, dać buziaka w policzek na przywitanie, lub gdy ktoś blisko Ciebie kichnie, zakaszle albo kichnie sobie w dłonie potem dotknie Twojej ręki...

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Ja generalnie w 1 jej fazie nie byłam w stanie 1 metra przejść i miałam straszną migrenę trwającą tydzień ://

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Generalnie bać się nie musisz, nie ma na to leków to trzeba po prostu wychorować z tym, że ja ją miałam miesiąc a potem 4 miesiące po niej dochodziłam do siebie...
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując