Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-01, 23:39   #370
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Czy faceci faktycznie lubią niskie kobiety?

Cytat:
Napisane przez kielczanin Pokaż wiadomość
Ale Ty spróbuj mieć wymagania. Min. 170 max 175, D, max 55 kg. Wiek: 18-25. To Ci ze złości oczy wydłubią jacy to faceci prymitywni i płytcy. A o empatii kobiet, nawet do siebie samych, no próżno szukać. Liczy się tylko ich sukces reprodukcyjny I żeby pasował do obcasów. I żeby był pewny siebie non stop i żeby był psychoterapeutą. I żeby tryskał energią. Tylko pytanie: co MY z tego mamy? Seks? Jak długo może podniecać ta sama kobieta?!
Więc pozostaje pytanie: jeżeli facet jest egoistą z natury to kim one są?
O, mój ulubiony forumowicz

Wiesz co, żeby od tej masturbacji sobą nie zaczęła Cię boleć ręka.

'Jak długo może podniecać ta sama kobieta' - a no to problem rozwiązany, widocznie związki nie dla Ciebie

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

A co do tego ciągnącego się off topu. Ja wolę wysokich. Coś co mnie przyciąga to faceci tak powyżej 187-188. Podobało mi się paru niższych, też dlatego, że mieli cudowną osobowość Ale jak widzę faceta i go nie znam i czy mi się podoba z wyglądu, to wysoki wzrost to pożądana cecha. Co nie zmienia faktu, że osobowość czasami potrafi zdziałać cuda
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując