Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-22, 12:10   #397
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Oj obawiam się, ze już nigdzie gratisików nie dostaniesz... na początku jak się inneov pojawił to dziewczyny latały po aptekach i dawali z chęcią bezpłatne próbki ale nie wszędzie oczywiście... Ja już pisałam, ze szukałam po toruniu ale niestety tylko kilka aptek na cąły toruń wogóle prowadzi sprzadaż inneov... A jeśli chodzi o to dlaczego nie umieścili tego na ulotce... Poprostu wiele osób poprostu nie ma środków na całą 3 miesięczną kurację a przecież już po 15 dniach czyli po 1 opakowaniu efekty jakieś są. No więc są dziewczyny, które kupią tylko jedno opakowanie. Dla producenta to już dużo. Ale jakby taka dziewczyna pzreczytała, że po 1 opakowaniu mogą się powiększyc dziurska to napewno by nie kupiła A więc moim zdaniem to wszystko z czysto handlowych powodów No a po drugie każdy organizm jest inny i i naczej reaguje! Nie u wszystkich dziewczyn możnabyło to zaobserwowac... A wierz mi siedze od początku na tym forum... u kogoś zmalały piersi a u nas powiększyły się dziurki ALE BEZ OBAW! MOIM ZDANIEM TO ZNIKNIE! Dlatego kupiłam sobie 2 kolejne opakowania inneov

no tak masz racje, wiekszosc kobitek by sobie podarowala no ok, trudno, juz zainwestowalam w jedno opakowanie, wiec teraz zeby mi tak nie zostalo kupie drugie, ta cena jest przerazajaca prawda?:/
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując