Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-23, 22:19   #409
fionna
Raczkowanie
 
Avatar fionna
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: niedaleko domu :)
Wiadomości: 77
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez justynkab Pokaż wiadomość

zastanawiam sie gdzie podzialy sie osoby ktore na poczatku watku tak zachwalaly inneov, mam wrazenie ze zostaly oplacone przez firme produkujaca inneocv
Ej kobitki, przecież są wakacje Może te zadowolone i odcellulitowane już Wizażanki spakowały bikini i pokazują piękne udka nad morzem heheh. Kto to wie ???

A na poważnie, Justynkab, myślę, że organizmy różnie reagują na takie preparaty i kurczę wszystkie z Was, którym się "dziurki" powiększają mają pecha, ale aż mi się nie chce wierzyć, aby ten efekt miał się utrzymać, a raczej tak jak pisze Caroline_1988 zniknie Więc uszy do góry. Wierzę, że Ci się uda, a czasami zbyt częste przyglądanie się nogom i łydkom może zaburzyć Twój obraz Wcześniej, jak przecież nie piłaś Inneovu, to tak często się pewnie nie oglądałaś hi hi Sama nie wiem, w każdym razie życzę Ci szybkich efektów, aby się Twoja trauma cellulitowa skończyła raz na zawsze, a kasa nie została stracona. Dawaj znać regularnie żeby nikt nie pomyślał, że zniknełaś, bo Ci ktoś przestał płacić hehe
fionna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując