Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-25, 07:52   #417
JustynaT.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 19
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Myslę ze to całkiem możliwe że jacys konsultanci Inneov (czy ludzie od reklamy) mogli zabierać głos na forum i reklamować produkt (podobnie jest zresztą często na forach turystycznych). Na mnie te pierwsze strony forum wywarly tak wielkie wrazenie i zapalalam optymizmem do zakupu inneovu. Niestety coraz bardziej sceptycznie podchodzę do jego stosowania... Zastanawiam sie czy kupowac trzecie opakowanie. Moze zmienic na inny produkt? Wiem że jest też taki w saszetkach co się pije cały dzień chyba 1,5litra:Specific Cellulit Drink (tylko jest drogi). Czy ktoras z was ma moze doswiadczenia z tym preparatem?
A tymi dziurkami jestem wrecz zalamana. Jakos je rzeczywiscie wiecej widac :/ a co do światła to nie sądzę bo zawsze ogladam sie w tym samym lustrze , zreszta napisze w czwartek bo wracam "ze studiów" do domu i domowe lustro prawde mi powie
Zrobilam sobie fotki ale wiecie zdjecie zawsze "wygladza" zreszta duzo zalezy na zdjeciu od oswietlenia i innych techniczych rzeczy wiec ciezko porownywac
JustynaT. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując