Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-25, 08:59   #419
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja dziś zaczynam kolejne 14 dni, bo ciąży brak ((

Więc zapodaję z Inneovem i dam znaka, czy nadal pomaga tak jak za pierwszym razem.

Skończyłam za to Gallenica cellu reverse 14 jours - ładnie a nawet super-ładnie nawilża i wygładza skórę, ale cellulitu do końca nie likwiduje.

Ja się martwię tylko o jedno. Mam wrażenie, że Inneov świetnie pomaga, ale niestety mój cellulit i tak się pogłębia z innych powodów (brak regularnych ćwiczeń i jedzenie byle czego) i sie na serio zaczęłam martwić, że będę ten Inneov jadła ciągle!!! A nie wiem, ile to można bezpiecznie brać??? A ja już chyba zaczynam się rozpadać, bo cellulit jest nie tylko na pośladkach, ale też coraz bardeziej uda mi atakuje, mam wrażenie że nawet na łydkach jest jak się je ściśnie! Jestem przerażona, że za parę lat będe miała taki bolsny i widoczny z dala ((((((

Teraz znowu dziś sfotografuję poślady, i zaczynam z inneovem. 14 dni, do owulacji, bo potem mam nadzieję, że tym razem z ciążą się uda i przerwę wszelkie suplementacje na 9 miesięcy
__________________
;miss;
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując