Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - łysienie androgenowe u kobiet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-23, 22:06   #23
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: łysienie androgenowe u kobiet

Przepraszam najmocniej, że dopiero etraz piszę ale byłam ostatnio zabiegana i wypadło mi z głowy... wiec moja wizyta wyglądała tak: (u dermatologa): dotknęła pani doktor moje włosy i stwierdziła...nic tu nie wypada...noramlnie szok, myślałam, że sobie żartuje, jak porosiłam ja o skierwonaie na badanie hormonów to stwierdziła, ze tym sie zjamuje ...ginekolog i ona nie moze dać skierownaia!, na moje słowa, ze problemy zaczęłys ię przy braniu tabletek (przepisanych bez żadnych badan ) a po odstawieniu to juz cyrki sie dzieja to odpowiedziała' "To nimozliwe, przeciez tabletki antykoncepcyjne leczą takie problemy, bzdury Pani opowida" . Myślałam, ze ja zabije, zostało mi pare włosów na krzyz a ona mówi , ze wymyslam, zawsze maiłam krecone bujne włosy, a terza mam ...proste bo jest ich niewiele, poza tym mówie jej że mam mnóstwo innych objawów nadmiaru androgenów : np, trądzik, łojotok, nadmiar owłosienia )na ciele) nigdy wczesniej nie miałam takich problemów - nawet w okresie dojrzewania...a teraz mam 24 lata. Więc łaskawie dala mi skierowanie do endokrynologa...dzwoniłam żeby sie zapisac na wizytę...dopiero po nowym roku, więc pójde prywatnie...aha, i jeszcze zapisała mi cynk, i tabletki Multisal 2x1, i płyn do wcierania ALPICORT E. tyle, będe sie odzywać co jakiś czas i zdawac relację a jak tam u Was dziewczyny?
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując