Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - olej kokosowy
Wątek: olej kokosowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-22, 14:15   #694
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Rany, kobieto, co Ty w nocy robisz?

Nakładam olej na suche włosy, zawijam w czepek i zakładam czapkę.
Mina mojego tż- bezcenna
Rano zmywam olej szamponem, następnie Isaną. Masuję skórę głowy i włosy. Spłukuję. Ot i cała filozofija
Właśnie spłukałam winogrona, czekam aż mi włosy wyschną.
Włosy czy olejowane czy nie, myję codziennie.
ahhhh siedze i czytam Wasze posty ostatnio jakas bezennosc...
jestem pomyslowa a o czapce nie pomyslalam! dzieki! z Isana sproboje
ojej codziennie hmm ja co 2 dzien,jak jest ten 2 to mowie cholera dziiaj juz czas mylabym codziennie ale mi sie nie chce.. nie lubie mokrych wlosow u siebie denerwuja mnie nie sprawia mi to przyjemnoci :|

Cytat:
Napisane przez strofek Pokaż wiadomość
Mydło "7olejów" bardzo fajnie myje włosy, nie obciąża ich, nawilża ale zapach... no cóż zależy od gustu. Olej Nigella...hmmm..bez rewelacji, jak na olejek za 70 zł/ 50 ml myślałam ze będzie lepszy (dobrze że to prezent bo inaczej chyba byłabym zła). Olej jojoba zakupiony na allegro - rewelacja!! włosy sa odżywione i nawilzone. Olej stojuje nawet czasem do twarzy i nie zatyka porów
A włosy mam grube, farbowane, do brody. Myje je co 2-3 dni wiec nie ma tragedii z obciazaniem Czekam z niecierpliwoscia na olej kokosowy. Wszystko zamawiam na allegro bo przy 2 małych dzieci nie bardzo mam czas na "szooping"
hmm a taki 7 cudow swiata w jakiej cenie jest i gdzie go kupilas? 70zl to zdecydowanie dla mnie za duzo jak na olej do wlosow... a jojobe mozesz porownac z kokosem?jak juz bedziesz miala jak ja nakladasz ;> ahhh kusisz
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując