Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-14, 10:39   #117
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez thePhantom Pokaż wiadomość
ja mam takie pytanko do wszystkich was znających się na odcieniach rudości. jestem potencjalnie szatynką - potencjalnie , bo przy odpowiedniej pogodzie/słońcu/czy nawet temperaturze moje włosy przypominają do zludzenia odcień delikatnej rudości. nie wiem skąd to , wiem tylko , że babcia od mamy miala tak samo marzy mi się taki hmm nie tyle co rudy KOLOR jak wlasciwie delikatny odcień rudości - taki , żeby był cały czas a nie przy odpowiednich zachciankach moich wlosow :P użyłam raz tak o szamponetki z rossmana Delia.no1 o odcieniu rudy - nie rosjaśniła mi wlosow tylko nadala wlasnie taki delikatny staly odcien rudego. no ale co mi po szamponetce , na 4-6 myć , czyli średnio na półtorej tygodnia brudzenia ręcznika. więc stąd moje pytanie : jaką farbe , jakiej firmy polecacie , żeby wlosy nie tylko co sie rozjaśniły , jak poprostu nabraly przyjemnego , rudawego odcieniu? ku pomocy moze wstawie kilka zdjec moich wlosow - w roznych stanach
Po zdjęciach mogę Ci powiedzieć, że Twój naturalny kolor to ciemny blond z ciepłym odcieniem. Musiałabyś poszukać farby na poziomie 7 w takim właśnie kolorze. Coś mi się zdaje, że 7.4 byłby odpowiedni (zerknij na mój post z poprzednich stron gdzie podawałam linki do tego odcienia z kolestona), woda max 6%..
A tak BTW śliczne dziewcze z Ciebie
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując