Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-21, 18:11   #431
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Widzę, że duży problem masz ze zrozumieniem tego, co czytasz lub masz może jakiś inny problem Przede wszystkim Nigdzie nie napisałam, że POLECAM olejek Fur mama, ani tym bardziej, że polecam bardziej, tylko, że na miejscu tej osoby wybrałabym olejek fur mama. Tak samo postąpiłam kiedyś sama. Mogłam kupić Alterrę, ale wybrałam BD i nie żałuję tej decyzji, Chyba mogę się podzielić wrażeniami na tym wątku Jeżeli Tobie bardziej odpowiada Alterra, to ja absolutnie nie mam z tym problemów, być może kiedyś sama się na nie skuszę, ale nie możesz mi zabronić, co mam komuś pisać, a czego nie. No wybacz i proszę czytaj ze zrozumieniem, to nie będzie nieporozumień. Olejek BD jest bardzo dobry i na początek właśnie jego bym wybrała, ma bezpieczny skład, tolerowany przez alergików.
Problem Twój polega na tym, że ja niestety doskonale czytam ze zrozumieniem; natomiast każdy ma prawo wyciągać swoje wnioski z tekstu podanego na talerzu i dowolnie go interpretować według posiadanej wiedzy oraz klasy, bez konieczności uciekania się przy tym do osobistych wycieczek, bo to niestety sugeruje, że sam ma jakiś problem
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora