Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-23, 20:00   #4317
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

A czym się dziewczyny filtrujecie? Ja im mocniej zgłębiam temat filtrów, tym bardziej czuje się zagubiona. Rok temu używałam 50+ z Pharmaceris i nie mogłam zrozumieć dlaczego opalałam się równie szybko jak bez używania. Fakt, że byłam dwa razy na równiku, ale smarowałam się co godzinę, dwie, nosiłam czapkę, siedziałam w cieniu. No i czarny mahoń. Wiem, że nie da się zablokować słońca, ale to chyba była przesada. Czytałam w Internecie, że skład Pharmaceris nie jest najlepszy i w zasadzie nie chroni przed słońcem (super). W tym roku używam na zmianę Anthelios XL LRP i Skin79 (mineralny) i oczywiście znowu ciemnieje... Anthelios ma filtr chemiczny, słyszałam, że w zasadzie powinno się smarować co dwie godziny aby chronił.. zatem smaruje się też wychodząc z pracy Czytałam, że skóra wchłania filtry chemiczne i to też nie jest nic dobrego. Z kolei mineralne niby odbijają promienie, ale np. koleżance i tak wyszły przebarwienie a smaruje się intensywnie.. Nie wiem, już nic nie rozumiem i nie wiem co jest dobre a co złe. Znacie się trochę na temacie, możecie polecić jakieś stabilne produkty?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora