Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-11, 07:38   #584
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w Laser Expert na depilacji bikini głębokiego. Zabieg trwał niecałe 10min, mam wrażenie że został bardzo niedokładnie wykonany. Z resztą w tak krótkim czasie nie ma co się dziwić. Ku mojemu zdziwieniu pani nie znieczulała mnie nawet lodem, więc ból był niemiłosierny.
Moja pierwsza depilacja bikini trwała jakieś 40-50 min. Bolało jak diabli, nie byłam niczym znieczulana, tylko po depilacji jakiegoś fragmentu Pani spryskiwała mnie chłodzącą pianką, była to duża ulga. Poza tym pokojowa klimatyzacja wiała prosto na moje bikini i to też była jakaś ulga (na nogach miałam gęsią skórkę, ale celowo prosiłam o nie wyłączanie klimy ) . Pomimo bólu nie będę następnym razem smarować się np. Emlą, za dużo z tym zachodu (znalezienie apteki która sprzeda bez recepty, trzymanie na ciele owiniętym folią przez ponad godzinę itp.)

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia_wawa Pokaż wiadomość
znalazłam ciekawą ofertę na zakupach grupowych na laserową depilacje technologią E-Light IPL+RF. ciekawa jestem jakosci zabiegów...
Spędziłam dużo czasu czytając fora nt depilacji "prawdziwym" laserem (np Light Sheer) a IPL i pomimo znacznej różnicy w kosztach (IPL jest kilka razy tańszy) zdecydowałam się na Light Sheer, choć byłam już zapisana na rodzaj IPL - fotodepilację.
W dużym skrócie: IPL to metoda która - jesli chodzi o trwałość zabiegów - ma bliżej do depilacji woskiem niż laserem. Zadowolone są tylko osoby w trakcie zabiegów i 2-3 miesiące po zakończeniu serii (nawet 8-10 zabiegów). Potem przychodzi rozczarowanie, bo włoski odrastają.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując