Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-27, 09:47   #4080
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jakiego np ? Ja teraz mydełko kupilam w Rossmannie to blotne xd

konkretnie to to, zapakowane w pudełeczko za 4,99zł:
http://pi.ce-tescoassets.com/assets/...e1_328x328.jpg

jest w Auchan ale w innych typu Real/Bi1 też widziałam

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo w sensie że micel domyje mi cały makijaż ale ja jakos nie czuję ze dobrze oczyściłam cerę i to jest raczej " w mojej głowie" ale jakos nie jestem przekonana do oczysczania samym płynem micelernym, bo moze podsiwadomie wydaje i sie ze mam mega tłustą cerę i ze muszę ja porządznie oczyścić?


ja uzywałam ten żel byl całkiem przyjemny w uzytkowaniu ale potem z przywyczajenia wróciłam do moich mydełek

Ale żel polecam tylko chyba ma niestety sles w składzie jak dobrze pamiętam?
Jak mi się pokończą myjadła to się pewnie skuszę znając siebie

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
o! dobrze, że o tym mówisz. Będę miała to na uwadze.
czekam jeszcze na mleczko na IWOS, czy jest tam jeszcze coś godnego uwagi dla poczatkującej ? od razu bym zamówiła: może jakiś peeleng enzymatyczny? do tej pory stosowałam drobnoziarnisty ( OK 2 X w tyg) czym nieśiwadoma jeszcze bardziej podrażniałam sobie twarz.

kilka dni temu leciałam na siłwnię i nałożyłam tylko krem . To było coś strasznego, twarz mnie paliła, piekła i byłam czerwona jak burak. Możliwe , że to z przyzwyczajenia i moja psychika płata mi filge czułam się taka "goła". A może za delikatny krem połozyłam, bo jakby nie było podkład jest jakąś barierą
radzę peelingi ziarniste odstawić na naczynkową buzię fajne są maski algowe peel off np z Bielendy tylko rozrabianie i nakładanie to masakra i uwielbiam też Dermomask Infuzja Tlenowa(zamiast kremu), dobrze robi mojej wrażliwej skórze. U mnie z czerwienieniem się najgorzej jest zimą, latem o dziwo problem przechodzi bo nawet wysoka temperatura nie jest tak mordercza dla moich polików i nosa jak mróz i wiatr.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora