Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-12, 15:03   #299
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Mariola,
wiesz coś więcej na temat tego pędzla BE?? bo też mnie kusi, ale nie wiem czy go potrzebuję ....
rozumiem, że nadaje się nie tylko do minerałków??
miękki czy raczej twardy bardziej jest??
Ja nie Mariola, ale powiem .
W necie pisza, ze pedzel jest dodawany do pudru, ktory kosztuje 30 dolarow. Wysoko sobie zatem ceni Truskawka ten pedzel. Zwlaszcza jego cena przed promocja wywoluje smiech. Jego "superekstraśne" wlasciwosci tycza sie tylko kompletu pedzel+puder.
Wlosie jest sztuczne i ponoc antybakteryjne. Nie wiem zbytni na czym polega jego antybakteryjnosc choc pewnie znika po pierwszym praniu.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Mam z L'oreala taki co niby 6h się trzyma, miałam też inne ale nic specjalnego
Mnie zaden blyszczyk dlugo sie nie trzyma obojetnie czy Lancome czy L'oreal a kolor mam naprawde sliczny.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie wiem szczerze mówiąc, bo nie miałam do pudru nigdy z BE. Mam nadzieję, że skoro jest do twarzy i jeszcze do pudru wykańczającego jak Mineral Veil, który kiedyś miałam (lekki jak piórko) to mam nadzieję, ze pędzel będzie super mięciutki w znaczeniu nie drapak

A waściwie to zaraz chyba zadzwonię do perfumerii i zapytam, tylko do jakiego poprosić, żeby go porównano
Do Sephorowych. Znam je wszystkie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora