Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dewjani po raz pierwszy. Sylwester.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-02, 10:59   #21
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Dewjani po raz pierwszy. Sylwester.

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Oczy świetne najmniej podobają mi się brwi - za jasne do tego makijażu - albo to przez światło. Na ostatnim zdjęciu wyglądasz ślicznie no i witaj na MM
dziękuję ślicznie za powitanie!
masz rację- brwi za jasne.

Cytat:
Napisane przez Karolaa25 Pokaż wiadomość
Oczy! Super pomalowane!
Cytat:
Napisane przez zafascynowana1 Pokaż wiadomość
Oczy wspaniale pomalowane! I tak jak dziewczyny wyzej mowily - ciut za dużo różu
Cytat:
Napisane przez agacio Pokaż wiadomość
Bardzo podobają mi się oczy natomiast policzki jak dziewczyny pisały troszkę za różowe nie mniej jednak chcę jak najbardziej
dzięki Laski

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
A mnie się bardzo podoba. Uwielbiam mocne, żywe makijaże, zwłaszcza, jeżeli to propozycja sylwestrowa.
Co prawda ciut tego różu za dużo (zwłaszcza na przedostatnim zdjęciu), ale już na ostatnim nie razi tak bardzo. I tak jak napisała Madie - bronzer do modelowania
Ale całość mi się bardzo podoba i z niecierpliwością czekam na kolejne makijaże. Chętnie zobaczyłabym jakiś w świetle dziennym, bo lampa i sztuczne światło jak wiadomo mogą popsuć najlepszy makijaż.
I witaj na MM
dzięki za powitanie
był, cholercia, bronzer. widać za mało, a dwa pewnie flesz go zjadł.
z pewnością jak będę wklejać makijaż kolejny zrobię też fotki w dziennym świetle.

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem za duzo rozu na policzkach i za bardzo pociagnelas go w dol zamiast wymodelowac buzie ciemniejszym pudrem, a policzki tylko owym rozem podkreslic i usta zrobilabym delikatniejsze przy takim makijazu oczu
ale kolory mi sie bardzo podobja
Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Pięknie tu wyglądasz, tylko użyłabym do modelowania twarzy pudru brązującego, róż natomiast nałożyłabym na szczyty kości policzkowych. Kolory i cieniowanie świetne
dzięki dziewczęta za uwagi

Cytat:
Napisane przez Sysska Pokaż wiadomość
jak dla mnie zbyt przemalowany, ale to kwestia gustu, natomiast bardzo ładne cieniowanie
hmm, w zasadzie był sylwester
ale bardzo możliwe, że w ogóle często się "przemalowuję".
cieszę się, że cieniowanie przypadło do gustu
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując